Metro 18X48X54VC White Vinyl Coated Waterproof Shelf Cart and Truck Cover with Velcro® Closure 18" x 48" x 54"
Item number  461184854vcMFR number  18X48X54VC
You must buy a minimum of 2 due to manufacturer packaging.
Usually Ships in 7-10 Weeks from manufacturer
Lead times vary based on manufacturer stock
Product Overview
  • For 18" deep shelf trucks and carts
UPC Code:400010683178
Metro 18X48X54VC Specs
Quantity
1/Each
Shipping Weight
2.5 lb.
Length
48 Inches
Width
18 Inches
Height
54 Inches
Closure
Hook and Loop
Color
White
Features
Machine Washable Made in America Waterproof
Material
Nylon
Type
Covers
Metro 18X48X54VC Details
Overall Dimensions:
Length: 48"
Width: 18"
Height: 54"