Metro 18X36X62VCMB Mariner Blue Coated Waterproof Vinyl Shelf Cart and Truck Cover with Velcro® Closure 18" x 36" x 62"
Item number  461183662vcbMFR number  18X36X62VCMB
You must buy a minimum of 2 due to manufacturer packaging.
Product Overview
  • Protect contents from airborne contaminants
  • Waterproof and lightweight
  • Reinforced corners for added durability
UPC Code:400010683086
Metro 18X36X62VCMB Specs
Shipping Weight
5.5 lb.
Height
62 Inches
Closure
Hook and Loop
Color
Blue
Features
Machine Washable Made in America Waterproof
Covers
Metro 18X36X62VCMB Details
Overall Dimensions:
Length: 36"
Width: 18"
Height: 62"